Oferta Warta Residence sp. z o.o. sp. k.

Czytaj dalej
Fot. mat. prasowe
mat. prasowe.

Oferta Warta Residence sp. z o.o. sp. k.

mat. prasowe.

Kameralne osiedle składające się z nowoczesnych 27 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w samym centrum miasta na terenie byłego sadu przy ul. Ptasiej. Nowoczesna architektura, duże przeszklenia, wysoki standard wykończenia i zieleń są słowami kluczowymi naszej inwestycji.

Warta Residence jest osiedlem całkowicie wykończonym, z pełną infrastrukturą: dostępem do wszystkich mediów, drogą z kostki polbrukowej, oświetleniem drogi i budynków.

Domy są gotowe do zamieszkania od zaraz na zasadzie zakupu lub długoterminowego najmu z prawem pierwokupu.

WARTA RESIDENCE – PRZYSTAŃ O WYJĄTKOWYM CHARAKTERZE

O inwestycji…

Prezentujemy nową ofertę rynku pierwotnego nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim składającą się z kompleksu 27 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Warta Residence to realizowana według najwyższych standardów przestrzeń w centrum miasta. To wyjątkowy zespół nowoczesnych domów tworzony z myślą o tych, którzy cenią sobie minimalizm, nowoczesność oraz ponadczasową architekturę.

Jednocześnie kameralność i intymność zapewni lokatorom bezpośrednie otoczenie wysokiego drzewostanu, który stanowi naturalną barierę akustyczną i wizualną. Tak zaprojektowane osiedle jest naszą odpowiedzią na potrzeby współczesnego człowieka. Największym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Warta Residence znajduje się na jednym z siedmiu wzgórz, z którego mieszkańcy mają wyjątkowy widok na panoramę miasta oraz rzekę Wartę. To małe miasteczko tworzone z myślą o tych, których łączyć będzie ta sama idea i cel - życia w oryginalnym otoczeniu natury. Połączenie nowoczesnej architektury, zieleni oraz widoku stanowi najlepsze rozwiązanie, które realizujemy z myślą o Twoim komforcie.

Warta Residence to dom wyróżniający się nowoczesną, ponadczasową architekturą uzyskaną dzięki płaskim dachom, szlachetnej elewacji oraz dużym przeszkleniom. Duże okna zapewniają naturalne oświetlenie pomieszczeń oraz bezpośredni kontakt z ogrodem i zielenią, a prosty i funkcjonalny układ pomieszczeń bez wewnętrznego układu konstrukcyjnego daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrz dziś lub jutro. Przez okna tarasowe rozprzestrzenia się widok na prywatny ogród z bezpośrednim dostępem do zieleni. Nietypowe ukształtowanie terenu, oprócz tradycyjnej aranżacji ogrodów, pozwala na zastosowanie niebanalnych rozwiązań takich jak skalne ogrody, które idealnie dopieszczą Twoją przestrzeń. Innymi rozwiązaniami naszego kompleksu są kwietniki zlokalizowane pomiędzy domami zapewniające intymność wszystkim lokatorom oraz dodatkową dekorację najbliższego otoczenia. Każdy dom ma do dyspozycji co najmniej jedno miejsce parkingowe umiejscowione bezpośrednio przy posesji.

Wyjątkowe miejsce…

Kompleks Warta Residence jest położony nieopodal centrum miasta - schowany między ulicą Podmiejską i Warszawską, przy ulicy Ptasiej. Wyjątkowa lokalizacja zapewni doskonałą komunikację - nie tylko łatwy dojazd do pracy czy poza miasto, ale także bezproblemowy dostęp do urzędów, banków, galerii handlowych, instytucji kulturalnych czy restauracji. W promieniu zaledwie 1 kilometra znajduje się prywatne przedszkole, poczta, dyskont spożywczy i Miejski Ośrodek Sztuki z kinem. Warta Residence to jednocześnie jedno z siedmiu wzgórz otoczone zielonym starodrzewem z widokiem na panoramę miasta oraz Dolinę Warty. Całość tworzy dla Ciebie przystań o wyjątkowym charakterze.

Standard wykończenia:

Domy oraz całe osiedle Warta Residence wyróżniają się wysokim standardem wykończenia, niespotykanym dotychczas na rynku deweloperskim w Gorzowie Wielkopolskim.

Budynki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Zamontowane okna o wysokości ponad 2,6 m. są oknami trzyszybowymi, które zapewnią odpowiednią izolację termiczną i akustyczną.

Wszystkie budynki wyposażone są w instalacje sanitarne i elektryczne wraz z całym osprzętem.
W zakresie instalacji sanitarnej i elektrycznej w każdym domu przygotowane zostały również system alarmowy oraz instalacja odkurzacza centralnego.

Ponad to wszystko każdy dom jest wyposażony w oprawy oświetleniowe zewnętrzne działające na sensory ruchu oraz zmierzchu.
Zagospodarowanie terenu wokół domu również nie odbiega od wysokiego standardu. Wszystkie ogródki zostały obsiane trawą oraz zabezpieczone ogrodzeniem. Teren przed wejściem do domu został wyłożony wysokogatunkową kostką polbrukową.
Całość komponuje dom o wyjątkowym charakterze.

W wysokim standardzie wykończenia jest również droga wewnętrzna na osiedlu. Droga wyłożona jest kostka polbrukową, posiada chodnik oraz pas zieleni, a całość jest oświetlona designerskimi lampami ulicznymi.

Tak przygotowane przez nas domy wraz z całą infrastrukturą i otoczeniem wokół domu sprawiają, że dom jest gotowy do zamieszkania od zaraz.

Opcje zakupu lub najmu:

Nasza oferta domów skierowana jest do wszystkich. To ta idea - pokazania Gorzowianom nowej jakości i nowego standardu budownictwa - przyświecała nam podczas planowania i realizacji inwestycji.

Z tego powodu nasza oferta obejmuje dwie możliwości zamieszkania. Pierwsza to tradycyjny zakup, zaś druga to opcja długoterminowego najmu wraz z prawem pierwokupu.

Opcja najmu została skierowana do tych, którzy przed zakupem chcieliby się „realnie przekonać” do naszej inwestycji lub też na dzień dzisiejszy nie mają wystarczających środków na zakup, ale w przyszłości chcieliby go zakupić.

Jak to działa? To proste! Podpisujesz z nami umowę najmu na określony czas. Okres najmu jest ustalany indywidualnie wg Twoich potrzeb i oczekiwań. W umowie tej przede wszystkim ustalone jest prawo pierwokupu oraz ustalona cena sprzedaży, która się nie zmieni. Co to oznacza w praktyce? Dom w praktyce będzie stanowił Twoją własność. My nie będziemy uprawnieni do wypowiedzenia umowy najmu domu, który przygotowałeś „pod siebie”. Nie jesteśmy również uprawnieni do sprzedaży domu komuś innemu, tylko Tobie! W ten sposób zapewniasz sobie spokojne życie i przyszłość bez dodatkowego stresu – zarówno podczas najmu, jak i po zakupie domu!
 
Co więcej – określona jest w umowie cena sprzedaży. Z góry wiesz, ile będziesz musiał zapłacić za dom, co daje Ci możliwość odpowiedniego przygotowania finansowego do dokonania transakcji zakupu domu na własność.

Nawet jeśli wartość domu znacząco wzrośnie, Ty masz zapewnioną niższą cenę!
Sam decydujesz, kiedy dom wykupisz na własność!

Podczas I Ogólnopolskich Dni Otwartych Developerów zapraszamy Klientów do biura inwestycji w Gorzowie przy ul. Chrobrego 37.  

BIURO SPRZEDAŻY
Ul. Chrobrego 37
66-400 Gorzów Wlkp.
Telefon: 793-078-100
E-mail: [email protected]
www.wartaresidence.pl

Oferta Warta Residence sp. z o.o. sp. k.
mat. prasowe
mat. prasowe.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.