(ika)

Opinie z forum Czytelników

Opinie z forum Czytelników Fot. pixabay.com
(ika)

Na Państwa głosy czekamy od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-13.00, tel. 68 324 30 66.

Były nauczyciel z Zielonej Góry:
- Minister Środowiska uznał, że trzeba wycinać drzewa w Puszczy Białowieskiej, bo korniki je atakują. Carowie oszczędzili, Hitler oszczędził, komunizm oszczędził, a przyszli patrioci i robią porządek. Jakby to było tragiczne, to bym się śmiał. Ale już nawet na to nie mam siły.

Albert z Sulechowa:
- Przyjmę każdego uchodźcę z Syrii - do domu, do Polski, do Europy.
Popieram politykę pani Merkel. Nie rozumiem ludzi, którzy głosowali na PiS, który straszył uchodźcami, chorobami, zabieraniem pracy. Chciałbym, żeby Polska była krajem tolerancyjnym.

Konrad z Gorzowa:
- Jak to jest, że urzędy skarbowe ścigają ludzi za drobne przewinienia na małe kwoty, a ci, którzy mają po kilka milionów złotych długów, żyją sobie w luksusie, chodzą wolno, jeżdżą super furami i wcale się z tym nie kryją. Gdzie tu sprawiedliwość, policja, prokuratura, sąd? Skoro o kimś wiadomo, że popełnił przestępstwo, to należy go ścigać, a nie pozwalać mu kpić z wymiaru sprawiedliwości.

Iza z okolic Żar:
- Nie popieram PiS, a ich wymysł pod nazwą media narodowe uważam za zamach na wolność słowa. Podoba mi się jednak, że zamierzają z powrotem wprowadzić drożdżówkę do szkół oraz pozwolić w przedszkolach solić ziemniaki i używać cukru. Ten zakaz to był absurd.

(ika)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.