Opinie z forum Czytelników

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Ilona Burkowska

Opinie z forum Czytelników

Ilona Burkowska

Czekamy na państwa głosy od poniedziałku do piątku - 68 324 30 66.

Władek z Zielonej Góry: - Bardzo mnie denerwuje brak numerów na budynkach. Wiele razy gdy szukałem jakiegoś miejsca, nie mogłem trafić pod wskazany adres właśnie z powodu braku numeracji. I jak tu się dziwić, że karetki mają problemy z odszukaniem właściwego miejsca? Numer powinien być nie tylko widoczny, ale też podświetlony w nocy. Nie wiem, dlaczego ludzie tak to lekceważą i nie dbają. Przecież to, by ich adres był znany, leży w ich interesie.

Zielonogórzanin: - Idzie dobra zmiana. Już od stycznia opłaty na poczcie poszły o 50 groszy do góry. Opłacenie rachunku za energię kosztowało 2,90, a teraz 3,40 zł. We wtorek jeszcze jeden z polityków PiS uświadomił nas, że Polacy tak wybrali, a pieniądze z puli na drogi pójdą na program 500 plus. Idzie dobra zmiana...

Gabriela z Gorzowa: - Ci, co psioczą na PiS, niech zrezygnują z 500 złotych na dziecko! Marudzić i być niezadowolonym jest łatwiej, niż działać i coś robić. Jak się komuś nie podoba to, co robi PiS, niech nie bierze tych pieniędzy i tak zaprotestuje. Nie trzeba na ulice wychodzić...

Franciszek z Połęcka: - Dla starszych ludzi byłoby dobrze, aby na telewizorze w prawym dolnym rogu wyświetlała się godzina. To nic nie kosztuje, nikomu nie przeszkadza, a byłoby ułatwieniem dla wielu ludzi.

Czytelnik z Zielonej Góry: - Zawsze jak spadały ceny ropy, to żywności też. Ropa kosztuje nieco ponad 4 złote, a ceny żywności dalej idą w górę. Do czego to zmierza?

Ilona Burkowska

Gdy dzwonicie do „Gazety Lubuskiej”, to zwykle ja podnoszę słuchawkę... W dziale łączności z Czytelnikami pracuję od 8 lat. Pomagam, podpowiadam, dzwonię, piszę pisma, kontaktuję Was ze specjalistami. Działam z Wami i dla Was. I to właśnie uwielbiam w tej pracy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.