Osiedle Cytrynowa

Czytaj dalej
Osiedle Cytrynowa

Osiedle Cytrynowa

Osiedle Cytrynowa

W zachodniej części Osiedla Południowego powstają kameralne budynki jednorodzinne o niebanalnej architekturze i niskiej zabudowie. Dbałość o detale, szlachetne materiały oraz bliskość natury tworzą przyjazny człowiekowi klimat do zamieszkania. W najbliższej okolicy przewidziano tereny zielone, aleje spacerowe, plac zabaw dla dzieci i oryginalne elementy małej architektury. Mieszkania na piętrach posiadają balkony, a na parterach ogródki. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu na południowym stoku wzgórza zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Osiedle Cytrynowa

Nowoczesne bryły budynków, funkcjonalne wnętrza, materiały najwyżej jakości i dbałość o szczegóły, a także bezpośrednie sąsiedztwo lasu to elementy wyróżniające inwestycję CytrynowaHome wśród innych ofert.

Proponujemy wygodny i komfortowy dom dla całej rodziny.

Osiedle Cytrynowa

Inwestycja składa się z 14 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z wbudowanymi garażami wraz z wewnętrznymi instalacjami: wodną, kanalizacyjną, elektryczną, gazową wraz z zewnętrzną instalacją gazową przy ul. Cytrynowej, dz. nr ewid. 848/10, 848/11 i 848/12 obręb 0010 w Dyminach gmina Morawica, powiat kielecki.

Osiedle Cytrynowa

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO – USŁUGOWE „WYKONAWCA”
ul. Skrzetlewska 4, 25-656 Kielce

http://www.osiedlecytrynowa.pl/

Biuro Sprzedaży
Hurtownia Materiałów Budowlanych
P.H.U. Wykonawca
Skrzetlewska 4, 25-656 Kielce

Osiedle Cytrynowa

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.