Osiedle Kameralne II Szczepankowo

Czytaj dalej
Osiedle Kameralne II Szczepankowo

Osiedle Kameralne II Szczepankowo

Osiedle Kameralne II Szczepankowo

Osiedle KAMERALNE II położone jest przy ulicy Gospodarskiej w dzielnicy Poznań – Spławie, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. W bliskiej okolicy znajduje się centrum z zespołem szkół, placówkami służby zdrowia, bankiem, pocztą, usługami handlowymi oraz dyskontami spożywczymi. Nieco dalej zlokalizowane jest centrum handlowo-usługowe Franowo (m.in. M1, Auchan, IKEA, OBI, Decathlon, JULA, Jysk, RTV EURO AGD) oraz Cinema City – Kinepolis. W sąsiedztwie zaledwie 300 m od osiedla Kameralnego znajduje się przystanek autobusowy dla linii nr 54, 62 i 244, którymi dotrzeć można do Ronda Rataje, a stamtąd do samego centrum Poznania. Dogodna lokalizacja osiedla Kameralnego II pozwala na szybki dojazd do centrum również samochodem. Dodatkowo, usytuowane jest blisko wjazdu na autostradę A2, którą – łącznie z trasą S11 – traktować można, jako obwodnicę Poznania.

SZLACHETNE DREWNO I MODNE CEGŁY

Będące wciąż w budowie osiedle Kameralne II docelowo będzie stanowiło kompleks prawie 40 budynków z utwardzonymi drogami i oświetleniem. Projekty domów, jakie znajdują się i znajdą na osiedlu w dzielnicy Poznań – Spławie są niezwykle atrakcyjne i nowoczesne. Elegancka stylistyka, w jakiej powstają zamieszkane już budynki i nowe domy na sprzedaż w Poznaniu charakteryzuje się połączenie drewnianych, klasycznych elementów i nowoczesnej, bardzo modnej cegły. Każdy z oferowanych domów wolnostojących posiada dobudowany garaż. Powierzchnia nieruchomości w Poznaniu waha się od 109 m2 do 150 m2, w zależności od projektu, na jaki się Państwo zdecydujecie. Dodatkowo każdy dom posiada dodatkowe 15 m2 nad garażem, które wykorzystać można do celów magazynowych. Przestronne, eleganckie, funkcjonalne domy, dzięki decyzji dewelopera o braku skosów na piętrze, posiadają wszystkie pomieszczenia w pełnej wysokości. Usytuowanie osiedla sprawia, że do każdego budynku wpada mnóstwo światła, co – wraz z najwyższej jakości materiałami zastosowanymi do budowy domów jednorodzinnych – pozwalają zaoszczędzić na kosztach eksploatacji. Domy na osiedlu Kameralnym II posiadają od 4. do 5. pokoi – w zależności od projektu – i mają możliwość zmiany układu pomieszczeń, wedle potrzeb Klientów. Dodatkową zaletą domów w dzielnicy Poznań – Spławie jest brak czynszu do wspólnoty, zapewniony dzięki przepisywaniu pełnej własności działki i domu na kupujących.

NIEZALEŻNY GARAŻ

Firma budowlana WALEROWICZ (Kotlin) zadbała o to, by wszystkie garaże na osiedlu Kameralnym II zostały wybudowane bezpośrednio przy bocznej granicy działki i – jednocześnie – połączone z domem. Taki zabieg pozwolił znacząco zwiększyć powierzchnie ogrodów. Na działce sąsiedniej, zabudowa domu odpowiada lustrzanemu odbiciu, dzięki czemu to garaże posiadające oddzielne ściany nośne, a nie domy, zlokalizowane są bezpośrednio obok siebie, co daje mieszkańcom osiedla komfort i niezależność.

MIESZKANIE DLA MŁODYCH (MDM) – POZNAŃ – SPŁAWIE

Kupując dom od firmy budowlanej WALEROWICZ (Kotlin) mogą Państwo skorzystać z preferencyjnych warunków programu Mieszkanie dla Młodych (MDM). Część domów na osiedlu Kameralnym II w dzielnicy Poznań – Spławie jest już zamieszkała, kolejne są w budowie, dlatego zachęcamy do kontaktu już dziś. Oferowane domy WALEROWICZ posiadają bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny, niższe nawet od cen apartamentów w Poznaniu.

KOMFORTOWE DOMY W POZNANIU – NAJWYŻSZY STANDARD WYKONANIA

Domy WALEROWICZ budowane są ze starannością dbałością o najmniejsze szczegóły. Posiadają pełne wykończenie zewnętrzne (m.in. pomalowaną elewację, dach kryty dachówką z opierzeniem i rynnami, opaskę przy budynku, chodnik, taras oraz schody wymagające wyłącznie okładzin) oraz podstawowe wykończenie wewnętrzne (m.in. otynkowane ściany i sufity, podłogi pokryte posadzkami), a także kompletne instalacje (centralne ogrzewanie z piecem i grzejnikami, instalację elektryczną, instalację wodno-kanalizacyjną, instalację radiowo-telewizyjną, instalację telefoniczną i domofonową). Dzięki zastosowaniu do ocieplenia grubej warstwy styropianu oraz wełny mineralnej, budynki są wyjątkowo energooszczędne. Dodatkowo, każdy dom na osiedlu Kameralnym jest przystosowany do montażu kominka w pokoju dziennym.

https://www.walerowicz.eu/kameralne2/

Osiedle Kameralne II Szczepankowo

Walerowicz Investment Sp. z o.o.
ul. Polna 2f, 63-220 Kotlin
facebook: fb.me/walerowicz.eu

SPRZEDAŻ DOMÓW
tel. +48 516 383 218
tel. +48 881 213 399
mail: [email protected]

Osiedle Kameralne II Szczepankowo

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.