Materiał informacyjny

Ośrodek Wczasowy Paradise

Ośrodek Wczasowy Paradise
Materiał informacyjny

Paradise to komfortowo wyposażony obiekt w Krynicy-Zdroju usytuowany u podnóża Góry Parkowej. Znajduje się 10 min. spacerem od Centrum, gdzie znajduje się Pijalnia Główna. Nasza znakomita lokalizacja pozwala na szybkie poruszanie się po pobliskich szlakach, lokalnych atrakcjach oraz stokach narciarskich.

Paradise dysponuje 45 miejscami noclegowymi, na co składa się 7 pokoi 2-osobowych i 7 pokoi typu studio 2 2.Paradise oferuje wiele atrakcji, dzięki czemu nie można się tutaj nudzić m.in.: sauna wraz z jacuzzi, salon wypoczynkowy z tarasem, bilard, stół do gry w piłkarzyki, kącik dziecięcy, rowery oraz kijki do nordic walking. W sezonie zimowym oferujemy przechowalnie sprzętu narciarskiego. W obiekcie działa Restauracja przeznaczona nie tylko dla Gości hotelowych, ale również dla osób szukających kulinarnych wrażeń.

Lata doświadczenia i niezmienna jakość oraz opinie zadowolonych klientów pokazują, iż jesteśmy jedną z czołowych restauracji w Krynicy. Jakość obsługi oraz profesjonalizm sprawiają, że każdy, kto tutaj zagości chętnie i z uśmiechem na twarzy wróci ponownie. Jeśli chcesz, aby twój pobyt w Krynicy-Zdroju był udany, wybierz miejsce i ludzi, którzy sprawią, że będziesz miło wspomniał pobyt w naszym uzdrowisku.

Ośrodek Wczasowy Paradise

ul. Pułaskiego 49,
33-380 Krynica-Zdrój

[email protected]
48 18 471 00 00
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.