Patryk Drabek

Pedofil z Chorzowa próbował zgwałcić 12-latkę. Zaciągnał ją w krzaki. Andrzej K. stanął przed sądem

Andrzej K. odpowiada przed katowickim sądem za przestępstwa seksualne. W sierpniu ubiegłego roku próbował zgwałcić 12-letnią dziewczynkę Fot. marzena bugała-azarko Andrzej K. odpowiada przed katowickim sądem za przestępstwa seksualne. W sierpniu ubiegłego roku próbował zgwałcić 12-letnią dziewczynkę
Patryk Drabek

Przed Sądem Okręgowym w Katowicach stanął Andrzej K. Mężczyzna w sierpniu ubiegłego roku próbował zgwałcić 12-letnią dziewczynkę w Chorzowie. Pedofil w Chorzowie zaatakował dziewczynkę w okolicach skweru przy ulicy Floriańskiej. Na koncie ma także inne przestępstwa seksualne.

Sąd wyłączył jawność rozprawy z uwagi między innymi na dobro pokrzywdzonych. Jedną z ofiar była 12-latka, która została zaatakowana 24 sierpnia ubiegłego roku, gdy spacerowała z psem w okolicach skweru przy ulicy Floriańskiej w Chorzowie (w sądzie pojawili się jej rodzice, ale nie chcieli rozmawiać z dziennikarzami - dop. red.).

Około godziny 19 do dziewczynki podbiegł mężczyzna. Zaczął ją szarpać i bić po całym ciele, a następnie wciągnął 12-latkę w zarośla.

Mężczyzna, dusząc dziewczynkę, dopuścił się też tzw. innej czynności seksualnej. Napastnik chciał zgwałcić 12-letnią dziewczynkę, ale został spłoszony.

ZEZNANIA PEDOFILA Z CHORZOWA

Dziewczynka opowiedziała o tym ataku rodzicom, a ci od razu zgłosili się do policjantów. Funkcjonariusze patrolowali ulice miasta, sprawdzili też zapis z kamer monitoringu miejskiego. Policjanci zorientowali się, że sprawcą przestępstwa może być dobrze im znany 27-letni mieszkaniec Chorzowa.

Dalej piszemy:

 • jak policja szukała gwałciciela,
 • jak doszło do zatrzymania.
 • czy Andrzej K. przyznał się do popełnienia przestępstwa.
Pozostało jeszcze 41% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Patryk Drabek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.