Pierwszy międzypaństwowy mecz tenisa stołowego w Jarosławiu. Kibice nie zawiedli, gorzej z odmłodzoną reprezentacją Polski

Czytaj dalej
Fot. Waldemar Mazgaj
Waldemar Mazgaj

Pierwszy międzypaństwowy mecz tenisa stołowego w Jarosławiu. Kibice nie zawiedli, gorzej z odmłodzoną reprezentacją Polski

Waldemar Mazgaj

Na inauguracyjne międzypaństwowe spotkanie pingpongowej reprezentacji w mieście nad Sanem i pierwsze po 12 latach przerwy na Podkarpaciu przyszedł nadkomplet 600 widzów. Jarosławska hala pękała w szwach, ale zawiedli nasi zawodnicy, którzy ulegli doświadczonym Chorwatom 0:3.

- Na pewno nie zagraliśmy dobrego spotkania, ja też zagrałem średnio - jeśli nie słabo - do tego co potrafię. Nie czułem się jednak dziś zbyt dobrze - tłumaczył Jakub Dyjas, najmłodszy, ale najbardziej ograny (m.in. w Lidze Mistrzów, w niemieckim TTF Liebherr Ochsenhausen) nasz zawodnik, który uległ graczowi miejscowego Kolpinga FRAC - Tomislavovi Pucarowi.

W dalszej części artykułu przeczytasz o:

 • wymianie pokoleniowej w naszej reprezentacji
 • skomplikowanej sytuacji w grupie
 • ocenach organizacyjnych
 • kolejnej dużej imprezie na Podkarpaciu
Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Waldemar Mazgaj

Dziennikarz sportowy z pasji. Pierwsze próby dziennikarskie podejmowałem już w dzieciństwie, w listach do taty, który pracował poza granicami kraju. Później współtworzyłem miesięcznik „Kurier Sokołowski", współpracowałem z „Tempem", „Sportem", „Gazetą Krakowską" oraz biurem prasowym Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Komentowałem także mecze w telewizjach internetowych.

W „Nowinach” jestem od 1997 roku. Od 2006 roku szefuję redakcji sportowej. Ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, hokej, tenis stołowy i siatkówka. Czasami fotografuję też różne wydarzenia, najczęściej sportowe.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.