Piłkarze bez ognia, pucharowe zmagania i pojedynki na strzelnicy

Czytaj dalej
Fot. Rajmund Wełnic
Krzysztof Marczyk

Piłkarze bez ognia, pucharowe zmagania i pojedynki na strzelnicy

Krzysztof Marczyk

Piłkarski sezon ruszył już na dobre, choć póki co drużyny z regionu rozgrywają go ze zmiennym szczęściem. Solidnych rezultatów nie brakuje za to w innych dyscyplinach.

Drużyny IV-ligowe z regionu ostatniej kolejki nie zaliczą do udanych. MKP Szczecinek przegrał 0:1 z Błękitnymi II Stargard. Podopieczni trenera Zbigniewa Węglowskiego mieli mnóstwo sytuacji, zwłaszcza w pierwszej połowie. Ba, już w 30 sekundzie goście mogli objąć prowadzenie po szybkiej kontrze, ale Marcin Kaszczyc przegrał pojedynek z bramkarzem (notabene golkiper miejscowych zaliczył kapitalne zawody, zatrzymując w przekroju całego meczu mnóstwo strzałów).

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Marczyk

W Głosie Koszalińskim pracuję od 2012 roku, najpierw na stanowisku dziennikarza sportowego. Teraz zajmuję się głównie edukacją, ekologią, inwestycjami oraz różnego rodzaju interwencjami i sygnałami od czytelników.


W wolnym czasie słucham muzyki filmowej i elektronicznej z lat 80. (w stylu Vangelisa, czy Tangerine Dream) pochłaniam książki, głównie polityczno-ekonomiczne, ale reportaże i biografie też lubią wpadać w moje ręce. Fascynuje mnie również ogrom kosmosu. Pod jednym warunkiem - jeśli dzieci pozwolą. Dzięki nim najwięcej czasu spędzam teraz w piaskownicach, na huśtawkach i wśród zabawek. Lubię dżem na każdej potrawie oraz pizzę z ananasem.  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.