PLEBISCYT SPORTOWY 2017. Sportowcy liczą na Wasze głosy

Czytaj dalej
know

PLEBISCYT SPORTOWY 2017. Sportowcy liczą na Wasze głosy

know

Dziesiątkę najlepszych sportowców wybierze środowisko sportowe, natomiast w ręce kibiców powierzyliśmy wybór najpopularniejszych zawodników i trenerów. Głosowanie potrwa jeszcze tylko do poniedziałku, 18 grudnia. Dzisiaj przedstawiamy kandydatów, którzy w dotychczasowym głosowaniu SMS zgromadzili największą liczbę punktów.

W tym roku tradycyjną dziesiątkę najlepszych sportowców wybierze kapituła złożona z przedstawicieli środowiska sportowego. Natomiast kibice głosują na najpopularniejszych zawodników (seniorów i juniorów), trenerów oraz drużyny.

Dzisiaj przedstawiamy kandydatów, którzy w powiatowym głosowaniu kibiców otrzymali dotychczas najwięcej głosów. W rywalizacji seniorów największą sympatią kibiców cieszy się na razie kierowca rajdowy Hubert Maj, który w 2017 roku, wspólnie z pilotem Szymonem Jasińskim został wicemistrzem Polski w rajdach samochodowych w klasie Open N. Ale niewiele mniej głosów otrzymał Mateusz Majewski, zawodnik Tytanów Lublin.

Wybierz najpopularniejszego sportowca w 2017 roku. Głos należy do kibiców. Oto listy kandydatów i instrukcja głosowania

KLIKNIJ i wybierz miasto lub powiat:

Biała PodlaskaChełmLublin
biłgorajskihrubieszowskijanowski
krasnostawskikraśnickilubartowski
łęczyńskipuławskiopolski
parczewskiradzyńskirycki
świdnickitomaszowskiwłodawski
zamojski

Kibice głosują nie tylko na zawodników z Lublina. W kilku powiatach rywalizacja o miano najlepszych jest równie interesująca. W powiecie radzyński w kategorii senior zdecydowanie najlepsza jest Katarzyna Ciężka z Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do.

Natomiast w powiecie kraśnicki kibice chętnie oddają głosy na Jakuba Szymule, zapaśnika LUKS Suples Kraśnik. Szansę na wygraną w tym okręgu wciąż ma także Jakub Kalinowski (KAT Kraśnik), kolejny w naszym plebiscycie przedstawiciel taekwon-do.

Pierwszym sportowcem, który przekroczył liczbę 200 głosów jest Karol Kręt, młody kierowca kartingowy z UKS Moto-Kart Energetyk Biłgoraj, który walczy o tytuł najpopularniejszego juniora.

Bardzo dobrym wynikiem może pochwalić się również inny młody sportowiec, Paweł Malczak, odnoszący sukcesy w wyścigach samochodowych.

Kibice chętnie głosują również na pięściarkę Darię Puszkę z Berej Boxing Lublin oraz koszykarza Bartłomieja Pelczara z TBV Startu Lublin.

Głosowanie w etapie powiatowym potrwa do 18 grudnia. Dzień później rozpocznie się finał wojewódzki.

know

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.