PLEBISCYT SPORTOWY 2017. Sportowcy liczą na Wasze głosy

Czytaj dalej
know

PLEBISCYT SPORTOWY 2017. Sportowcy liczą na Wasze głosy

know

Dziesiątkę najlepszych sportowców wybierze środowisko sportowe, natomiast w ręce kibiców powierzyliśmy wybór najpopularniejszych zawodników i trenerów. Głosowanie potrwa jeszcze tylko do poniedziałku, 18 grudnia. Dzisiaj przedstawiamy kandydatów, którzy w dotychczasowym głosowaniu SMS zgromadzili największą liczbę punktów.

W tym roku tradycyjną dziesiątkę najlepszych sportowców wybierze kapituła złożona z przedstawicieli środowiska sportowego. Natomiast kibice głosują na najpopularniejszych zawodników (seniorów i juniorów), trenerów oraz drużyny.

Dzisiaj przedstawiamy kandydatów, którzy w powiatowym głosowaniu kibiców otrzymali dotychczas najwięcej głosów. W rywalizacji seniorów największą sympatią kibiców cieszy się na razie kierowca rajdowy Hubert Maj, który w 2017 roku, wspólnie z pilotem Szymonem Jasińskim został wicemistrzem Polski w rajdach samochodowych w klasie Open N. Ale niewiele mniej głosów otrzymał Mateusz Majewski, zawodnik Tytanów Lublin.

Wybierz najpopularniejszego sportowca w 2017 roku. Głos należy do kibiców. Oto listy kandydatów i instrukcja głosowania

KLIKNIJ i wybierz miasto lub powiat:

Biała PodlaskaChełmLublin
biłgorajskihrubieszowskijanowski
krasnostawskikraśnickilubartowski
łęczyńskipuławskiopolski
parczewskiradzyńskirycki
świdnickitomaszowskiwłodawski
zamojski

Kibice głosują nie tylko na zawodników z Lublina. W kilku powiatach rywalizacja o miano najlepszych jest równie interesująca. W powiecie radzyński w kategorii senior zdecydowanie najlepsza jest Katarzyna Ciężka z Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do.

Natomiast w powiecie kraśnicki kibice chętnie oddają głosy na Jakuba Szymule, zapaśnika LUKS Suples Kraśnik. Szansę na wygraną w tym okręgu wciąż ma także Jakub Kalinowski (KAT Kraśnik), kolejny w naszym plebiscycie przedstawiciel taekwon-do.

Pierwszym sportowcem, który przekroczył liczbę 200 głosów jest Karol Kręt, młody kierowca kartingowy z UKS Moto-Kart Energetyk Biłgoraj, który walczy o tytuł najpopularniejszego juniora.

Bardzo dobrym wynikiem może pochwalić się również inny młody sportowiec, Paweł Malczak, odnoszący sukcesy w wyścigach samochodowych.

Kibice chętnie głosują również na pięściarkę Darię Puszkę z Berej Boxing Lublin oraz koszykarza Bartłomieja Pelczara z TBV Startu Lublin.

Głosowanie w etapie powiatowym potrwa do 18 grudnia. Dzień później rozpocznie się finał wojewódzki.

know

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.