PLEBISCYT SPORTOWY KURIERA LUBELSKIEGO. Głosowanie rozpoczęte! Cały czas czekamy też na zgłoszenia

Czytaj dalej
know

PLEBISCYT SPORTOWY KURIERA LUBELSKIEGO. Głosowanie rozpoczęte! Cały czas czekamy też na zgłoszenia

know

Rozpoczęliśmy głosowanie w etapie powiatowym 56. Plebiscycie Kuriera Lubelskiego na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców Województwa Lubelskiego. Cały czas czekamy też na kolejne zgłoszenia.

56. edycja wielkiego Plebiscytu Sportowego Kuriera Lubelskiego pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego – Krzysztofa Grabczuka. Zgłoś swoich kandydatów do nagród i głosuj w każdym z 20 powiatów.

Chcesz docenić sportowca z Twojej ulubionej lokalnej drużyny? Znasz trenera, nauczyciela WF lub instruktora, który prowadzi swoich podopiecznych do sukcesów? A może juniora – dziecko, które już teraz przejawia ogromy talent sportowy? Nominuj swojego kandydata i głosuj!

Oto listy kandydatów i instrukcja głosowania

KLIKNIJ i wybierz miasto lub powiat:

Biała PodlaskaChełmLublin
biłgorajskihrubieszowskijanowski
krasnostawskikraśnickilubartowski
łęczyńskipuławskiopolski
parczewskiradzyńskirycki
świdnickitomaszowskiwłodawski
zamojski

Zobacz galerię z gali ubiegłorocznej edycji Plebiscytu Sportowego Kuriera Lubelskiego

Dwa etapy plebiscytu

Plebiscyt sportowy Kuriera Lubelskiego to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking lubelskich sportowców. W tym roku tytuły dla najlepszych i najpopularniejszych sportowców zostaną przyznane już po raz 56.

Najlepszych sportowców wybierze Kapituła złożona z ekspertów - byłych zawodników, trenerów, działaczy i dziennikarzy sportowych. Wybór najlepszego sportowca do końca pozostanie tajemnicą, a wyniki ogłosimy w styczniu, podczas uroczystej Gali.

Najpopularniejszych sportowców w głosowaniach powiatowych wybiorą kibice, czytelnicy i internauci. Plebiscyt prowadzony będzie we wszystkich powiatach województwa Lubelskiego.

Plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci w każdej z czterech kategorii Sportowiec Junior, Sportowiec Senior, Trener, Drużyna i Trener propagujący sport (w tej kategorii mogą być np. nauczyciele w-fu, trenerzy personalni, instruktorzy itp.) zostaną wybrani we wszystkich powiatach województwa lubelskiego. Awansują oni do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy. 10 najlepszych sportowców 2017 wybierze kapituła plebiscytu.

PLEBISCYT SPORTOWY - ważne terminy:

Informacji o akcji udziela Joanna Żołądek - tel. 504 058 040 (w godz. 9 - 17), e-mail: [email protected]

Liczymy, że przyłączycie się do zabawy i oddacie głos na swoich kandydatów. Plebiscyt Kuriera Lubelskiego jest najstarszym takim rankingiem w naszym województwie.

ZOBACZ TEŻ: Jan Świtkowski zwycięzcą 54. Plebiscytu Kuriera na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca!

PLEBISCYT SPORTOWY KURIERA LUBELSKIEGO. Głosowanie rozpoczęte! Cały czas czekamy też na zgłoszenia
know

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.