Materiał informacyjny

Princess Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Agnieszka Sech

Princess Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Agnieszka Sech
Materiał informacyjny

Agnieszka Sech - kosmetolog, studentka pielęgniarstwa, właściciel Princess Clinic.

Kosmetologia estetyczna a zwłaszcza modelowanie ust to jej pasja i powołanie. Nigdy nie osiada na laurach, zdobywając kolejne umiejętności u najlepszych specjalistów z tej dziedziny w Polsce jak i za granicą.

Jej motto życiowe to - zawsze możesz nauczyć się jeszcze więcej, a oddana dobroć wraca z podwójną siłą.

Dba o komfort i bezpieczeństwo swoich pacjentek jak nikt inny - nie znosząc przesady i wydobywając piękno z każdej kobiety, gdyż Pani Agnieszka uważa, że każda z Nas ma wyjątkowe cechy a mankamentami urody zajmie się Klinika.

Tu podaj tekst alternatywny

Jeśli kochasz to co robisz - nie spędzasz ani jednego dnia w pracy i można mieć wrażenie, że Pani Agnieszka jest na wiecznym urlopie, bo nikt nie kocha modelowania ust jak Ona.

Princess Clinic (Centrum Medyczne Sech) tworzą osoby, które kochają swoją pracę. Do dyspozycji Państwa jest: dr. Karol zajmujący się kompleksowo zabiegami przy użyciu toksyny botulinowej. Pani Oliwia - nasza wspaniała recepcjonistka, która swoim uśmiechem i dobrym słowem uspokoi nie jedną Panią przed zabiegie, otaczając troską i dobrym słowem, oraz założycielka Princess Clinic - Agnieszka Sech.

Tu podaj tekst alternatywny

Specjalnie dla Państwa, do naszej Kliniki zawitał najnowszej technologii sprzęt medyczny do bezbolesnej mezoterapii igłowiej Vital Injector 2. Dzięki tej maszynie zabieg mezoterapii igłowej będzie przyjemny , bez zbędnych grudek i rekonwalestencji. Dla każdej czytelniczki przygotowaliśmy rabat na ten wspaniały zabieg w wysokości 25% od ceny regularnej na hasło - PRINCESSCLINIC25.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszych stron na FB oraz Instagramie

W trzech słowach: PASJA, WIEDZA I PROFESJONALIZM

Princess Clinic
ul. Władysława Bełzy 16A
85-817 Bydgoszcz
Tel. 793 992 180

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.