Radny zrezygnował z mandatu ze względów osobistych

Czytaj dalej
Fot. Fot. Piotr Krzyzanowski/Polskapresse
Kacper Chudzik

Radny zrezygnował z mandatu ze względów osobistych

Kacper Chudzik

Krzysztof Sadowski nie jest już radnym powiatu głogowskiego. Jego miejsce zajmie Agnieszka Badzińska z KWW Jana Zubowskiego.

Krzysztof Sadowski, radny powiatu głogowskiego zrezygnował z pracy w radzie. Swój mandat złożył u komisarza wyborczego jeszcze przed świątami. Miejsce po K. Sadowskim nie zostanie oczywiście puste. Zajmie je Agnieszka Badzińska, która w wyborach samorządowych zdobyła kolejne miejsce na liście KWW Jana Zubowskiego w tym samym okręgu wyborczym.

Jak podaje Krzysztof Sadowski, przyczyną jego decyzji są względy osobiste, o których nigdy publicznie nie mówi.

Na swoim profilu społecznościowym podziękował swoim koleżankom i kolegom z rady powiatu za współpracę oraz zapewnił, że będzie ich wspierać w każdej ważnej sprawie. – Będę nadal bardzo aktywnie wspierać klub Jana Zubowskiego i nie zamierzam zniknąć z życia miasta – mówi. – Swoich wyborców zapewniam, że nadal będę działać na rzecz miasta - dodaje. Były już radny zasiadał w radzie powiatu drugą kadencję. Kandydował z list Komitetu Wyborczego Wyborców Jana Zubowskiego. Wcześniej przez osiem lat pracował w biurze prasowym urzędu miasta. Stracił ją na początku 2015 roku, po przegranych wyborach samorządowych przez byłego prezydenta.

Głogowianin jest od dawna związany z Prawem i Sprawiedliwością. Od czasu odejścia z ratusza nie miał stałej pracy. Już wkrótce ma to się zmienić, ponieważ ma objąć stanowisko wiceprezesa w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Kacper Chudzik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.