Rekonstrukcja rządu. Czy posłowie z Podlasia zostaną w rządzie? Decyzja po Święcie Objawienia

Czytaj dalej
Marta Gawina

Rekonstrukcja rządu. Czy posłowie z Podlasia zostaną w rządzie? Decyzja po Święcie Objawienia

Marta Gawina

To minister pracuś - mówi o Krzysztofie Jurgielu posłanka Bernadeta Krynicka. Po Trzech Królach okaże się, czy szef podlaskiego PiS zachowa rządową tekę. Ponoć pewną posadę ma za to wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński

Nie wiem, czy ta rekonstrukcja dotknie ministrów z naszego województwa. Każdy premier ma prawo dobrać sobie ludzi do pracy, tak jak rektor wybiera zastępców, do których ma zaufanie. Natomiast myślę, że w przypadku naszych ministrów raczej nic się nie zmieni, zostaną w rządzie - mówi posłanka PiS Bernadeta Krynicka.

Żadnego z podlaskich ministrów źle nie ocenia, a jednego chwali szczególnie - Krzysztofa Jurgiela, który kieruje resortem rolnictwa. - To bardzo pracowity minister. Może nie ma czasu występować w mediach, brać udziału w różnych galach, uroczystościach i przecięciach wstęg, ale jest to minister pracuś - przekonuje posłanka Bernadeta Krynicka.

W służbowych uroczystościach uczestniczy za to często wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński.

W dalszej części artykułu:

 • Przeczytasz komentarze polityków PiS, oraz opozycji
 • Dowiesz się, kiedy o ministrach z woj. podlaskiego mówiło się najwięcej
 • Przeczytasz komentarz socjologa
Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.