Relaks w zasięgu ręki. Zamieszkaj w Dolinie Luizy w Zielonej Górze korzystając z MDM

Czytaj dalej
mat. prasowe

Relaks w zasięgu ręki. Zamieszkaj w Dolinie Luizy w Zielonej Górze korzystając z MDM

mat. prasowe

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientom dajemy możliwość stworzenia niepowtarzalnej zabudowy szeregowej powstałej z połączenia mieszkań oraz domów.

W zacisznym miejscu na północno-wschodnim skraju miasta, pomiędzy ul. Amelii i doliną Gęśnika, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Wagmostawu oraz obiektów CRS, powstaje 19 segmentów dwulokalowych na kameralnym, zamkniętym i w pełni zagospodarowanym terenie. Lokale w stanie deweloperskim.

W każdym z segmentów będzie dostępny lokal na parterze z przynależnym do niego ogrodem oraz na piętrze z przestronnym balkonem i możliwością zaadaptowania poddasza. Teren będzie ogrodzony z urządzoną ulicą wewnętrzną i miejscami postojowymi przed każdym z segmentów.

Budynki zlokalizowane w centrum miasta z dobrym połączeniem z obwodnicą miasta. Z ul. Amelii błyskawicznie dojedziesz do ul. Sulechowskiej, a stamtąd poprzez Trasę Północną do drogi krajowej S3 (Wrocław, Poznań). Bieżące zakupy zrobisz w pobliskim sklepie, a na większe zakupy możesz wybrać się do centrum handlowego, do którego zapewniony jest dobry dojazd. W zasięgu są wszelkie obiekty CRS lub stawy pobliskiego Gęśnika.

Obiekt budowany metodą tradycyjną, z zachowaniem nowoczesnego wyglądu, dzięki niestandardowemu wykończeniu dachu oraz elewacji ze wstawkami z drewna i płytki klinkierowej a także z dużymi balkonami od strony frontowej i tylnej.

Relaks w zasięgu ręki. Zamieszkaj w Dolinie Luizy w Zielonej Górze korzystając z MDM

Projekt nasz daje możliwość zakupu:

Teren osiedla będzie w całości ogrodzony. a wjazd zostanie zabezpieczony szlabanem. Chodniki i droga wewnętrzna zostaną wykonane z estetycznych betonowych, barwionych kostek brukowych.

Deweloper zadba też o zieleń w częściach wspólnych osiedla. Wzdłuż ulicy wewnętrznej urządzone będą miejsca postojowe.

O Nas

DOMBUD ZACHÓD I jest gorzowską firmą Developerską z Polskim kapitałem, założoną przez Krzysztofa Daniela Kin w roku 2008. Kadra kierownicza z wieloletnim doświadczeniem oraz zespół profesjonalistów pracujących z pełnym zaangażowaniem stanowią gwarancję rzetelnej realizacji projektu.

Inwestycje DOMBUD ZACHÓD I to połączenie nowoczesnej architektury oraz technologii, przy jednoczesnym dopasowaniu do potrzeb i wymogów Klientów. DOMBUD ZACHÓD II jest spółką celową, powołaną do realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego w Zielonej Górze.

DomBud Zachód,
ul. Obrońców Pokoju 78B,
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 608301999, 577688988
e-mail: [email protected]
www.dombud-zachod.pl

W czasie I Ogólnopolskich Dni Otwartych deweloper będzie czekał na Państwa na Osiedlu nad Doliną Luizy przy ul. Amelii w Zielonej Górze.
577688988

Relaks w zasięgu ręki. Zamieszkaj w Dolinie Luizy w Zielonej Górze korzystając z MDM
mat. prasowe

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.