Marzena Sutryk

Renata Gawłowska: To wszystko, co się stało, to stało się z zemsty...

Renata Gawłowska, żona polityka Platformy Obywatelskiej - koszalińskiego posła, byłego wiceministra środowiska, szefa PO  w województwie zachodniopomorskim Fot. Radek Koleśnik Renata Gawłowska, żona polityka Platformy Obywatelskiej - koszalińskiego posła, byłego wiceministra środowiska, szefa PO w województwie zachodniopomorskim i sekretarza generalnego PO
Marzena Sutryk

Rozmowa z Renatą Gawłowską, żoną polityka Platformy Obywatelskiej - Stanisława Gawłowskiego z Koszalina, który trafił do aresztu. Poseł usłyszał m. in. zarzut przyjęcia łapówki. On sam wszystkiemu zaprzecza, a sprawę określa jako polityczną, ukartowaną przez polityków rządzącego PiS.

Trzyma  się Pani jakoś…?

Jakoś… Wiem, że muszę być twarda, dla Staszka… Jego siłą jest wiedza, że nic mi nie jest, że sobie radzę, że się nie załamuję. I wiem, że to zabrzmi banalnie, bo jestem jego żoną, i ktoś powie, że jestem nieobiektywna, ale wierzę w jego uczciwość. Staszek zawsze mówił: sprzedasz się choćby raz, nawet za złotówkę, to tak, jakbyś się sprzedał na zawsze. 

 

Pozostało jeszcze 97% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.