Krzysztof Marczyk

Runda rewanżowa już 9 marca. Drużyny rozpoczęły przygotowania

Grzegorz Szynkowski w barwach Wiekowianki będzie w rundzie wiosennej grającym trenerem Fot. Jacek Wójcik Grzegorz Szynkowski w barwach Wiekowianki będzie w rundzie wiosennej grającym trenerem
Krzysztof Marczyk

Runda rewanżowa w klasie okręgowej rozpoczyna się 9 marca. Do tego czasu tradycyjnie drużyny przygotowywać się będą poprzez treningi i mecze kontrolne. Część zespołów ruszyła z zajęciami już w styczniu, głównie grając w halach sportowych. Praktycznie wszyscy trenerzy chętnie zobaczą nowe twarze w zespole, nabór trwa.

Lider po rundzie jesiennej, Lech Czaplinek, treningi wznowił 15 stycznia. Póki co nie zanosi się na rewolucje kadrowe. 2 lutego lechici na drawskim euroboisku rozegrają sparing z niżej notowanym Sokołem Suliszewo. W drużynie podkreślają, że zamierzają walczyć w tym sezonie o najwyższe cele, ale wiele zależy od tego, czy uda się utrzymać aktualną kadrę, bo część zawodników cieszy się na rynku sporym zainteresowaniem.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Marczyk

W Głosie Koszalińskim pracuję od 2012 roku, najpierw na stanowisku dziennikarza sportowego. Teraz zajmuję się głównie edukacją, ekologią, inwestycjami oraz różnego rodzaju interwencjami i sygnałami od czytelników.


W wolnym czasie słucham muzyki filmowej i elektronicznej z lat 80. (w stylu Vangelisa, czy Tangerine Dream) pochłaniam książki, głównie polityczno-ekonomiczne, ale reportaże i biografie też lubią wpadać w moje ręce. Fascynuje mnie również ogrom kosmosu. Pod jednym warunkiem - jeśli dzieci pozwolą. Dzięki nim najwięcej czasu spędzam teraz w piaskownicach, na huśtawkach i wśród zabawek. Lubię dżem na każdej potrawie oraz pizzę z ananasem.  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.