Marcin Trzyna

Sebastian Padiasek przed 23. kolejką 3. ligi: W derbach Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska stawiam na Sokoła

Sebastian Padiasek to wychowanek i legenda Sokoła Sieniawa. W poprzednim roku zagrał pożegnalne spotkanie Fot. Grzegorz Kostka Sebastian Padiasek to wychowanek i legenda Sokoła Sieniawa. W poprzednim roku zagrał pożegnalne spotkanie
Marcin Trzyna

Porozmawialiśmy z Sebastianem Padiaskiem, byłym wieloletnim kapitanem Texom Sokoła Sieniawa, o meczach 23. kolejki trzeciej ligi. Kogo 33-letni były już piłkarz typuje na zwycięzców?

Derby Podkarpacia, czyli Texom Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska...
Mecz odbędzie się w Stalowej Woli, ale czy to będzie miało wpływ na wynik? Gdyby mecz rozgrywany był w Sieniawie, byłoby to na naszą korzyść, ponieważ mamy specyficzne boisko. W Stalowej Woli szanse się wyrównują, ale stawiam na Sokoła.

KS Wiązownica kontra Chełmianka Chełm.
Transfery, które poczyniła zimą Wiązownica oraz sparingi sugerują, że to będzie silniejsza drużyna, niż jesienią. W meczu z Chełmianką stawiam na remis.

Wisła Sandomierz - Wisłoka Dębica. Ten mecz odbędzie się w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Wisła zimą się osłabiła, a Wisłoka będzie w miarę mocna. Choć pewnie inaczej ułożyłby się ostatni mecz, gdyby nie czerwona kartka piłkarza Siarki, to w tym spotkaniu stawiam również na Wisłokę.

Siarka Tarnobrzeg - Lewart Lubartów.
Siarka zagra u siebie, więc stawiam na jej zwycięstwo. Tak jak wspomniałem, mecz z Wisłoką zapewne inaczej skończyłby się, gdyby nie ta kartka. Siarka w osłabieniu straciła trzy gole.

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik.
Ciężko wytypować. Zapowiada się zacięty mecz. Avia jest solidną drużyną, a "Stalówka" będzie bić się o podium. Boisko w Stalowej Woli jest w dobrym stanie, zapowiada się otwarte spotkanie. Typuję remis.

Na koniec pytanie, które zadaje wielu kibiców. Czy Sebastian Padiasek wróci do grania w piłkę?
Raczej nie. Cały czas jestem związany z Texom Sokołem Sieniawa, ale już nie jako piłkarz.

Marcin Trzyna

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.