Sezon laserowy czas start!

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Sezon laserowy czas start!

Materiał informacyjny

Laseroterapia to obecnie najprężniej rozwijająca się dziedzina medycyny estetycznej. Coraz to nowsze technologie high-tech to najlepsze narzędzia do rozwiązywania większości problemów pacjentów, którzy zgłaszają się do gabinetu. Z czym najczęściej musimy się zmierzyć? Rozszerzone naczynka, rozstępy, przebarwienia, niechciane owłosienie, wiotkość skóry, a także nieustający proces starzenia się, który dotyczy każdego z nas. Na drodze do sukcesu staje właśnie laseroterapia. Za co ją kocham i cenię najbardziej? Otóż za fenomen tego, że najpierw skórę musimy uszkodzić, żeby doszło do jej przebudowy i regeneracji. W zależności od tego, z jakim problemem zgłasza się pacjent, dopieramy odpowiednią technologię oraz indywidualne parametry zabiegowe.

Jesień to najlepszy czas na rozpoczęcie terapii laserowej! Dla uzyskania oczekiwanych efektów wymagana jest seria 3-5 zabiegów wykonywanych w regularnych odstępach czasu. Jest to dobry czas, by w kolejnym sezonie wiosenno-letnim cieszyć się m.in. gładkimi nogami, odmłodzoną cerą czy ciałem bez rozstępów!

Oferujemy zabiegi trwałej i bezbolesnej epilacji laserowej laserem Alma Soprano Ice Platinum, zabiegi zamykania naczynek, leczenia rumienia i przebarwień laserem Alma Baby Rejuve z głowicą DYE-VL oraz zabiegi fotoodmładzania i leczenia blizn ioraz rozstępów laserem Fraxis CO2 koreańskiej marki ILOODA.

Oprócz zabiegów laserowych oferujemy szereg innych zabiegów na twarz i ciało. W ofercie znajdziecie Państwo zabiegi wygładzania zmarszczek toksyną botulinową, wolumetrii twarzy, redukcji bruzd nosowo-wargowych czy powiększania ust kwasem hialuronowym. Ponadto wykonujemy mezoterapię skóry twarzy i ciała, zabiegi karboksyterapii, termoliftingu czy zabiegi modelujące ciało.

Lek. Aleksandra Jędrych

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.