Sianowski samorząd powiedział „tak” programowi Mieszkanie Plus

Czytaj dalej
Fot. Radek Koleśnik
Joanna Krężelewska

Sianowski samorząd powiedział „tak” programowi Mieszkanie Plus

Joanna Krężelewska

Bez szczegółów, za to z charakterystyczną dla przedwyborczego czasu oprawą, przedstawiciele rządu, samorządu i inwestora zapowiedzieli start programu Mieszkanie Plus.

Mieszkanie Plus to rządowy program budowy lokali na wynajem, z perspektywą dojścia do własności. W połowie ubiegłego roku poseł Jarosław Kaczyński informował o planach budowy od 2,5 do 3 mln mieszkań w najbliższych latach. Dotąd projekt nie nabrał szczególnego rozpędu - do użytkowania oddano 480 lokali.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.