STEAM PARK ETAP II

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

STEAM PARK ETAP II

Materiał informacyjny

Inwestycja nowoczesnych apartamentów STEAM PARK etap II zlokalizowana przy ul. Rakowickiej, w samym centrum Krakowa, to idealna propozycja dla osób lubiących wielkomiejski styl i ceniących sobie łatwy dostęp do szerokiej gamy udogodnień i atrakcji, jakie może zaoferować życie w mieście. Połączenie nowoczesności i komfortu z tradycją i historycznym kontekstem miejsca pozwoliło stworzyć wyjątkową, przyjazną przestrzeń, pozytywnie wpływająca na nasze codzienne samopoczucie.

STEAM PARK to starannie zaplanowany budynek o estetycznej formie, dopasowany do potrzeb przyszłych mieszkańców. Jego elewacja nawiązuje do stylu klasycznych krakowskich kamienic, a zastosowane materiały wraz z modnymi akcentami historyzującej estetyki inwestycji podkreślają standard wykończenia części wspólnych. Wszystkie apartamenty zaprojektowane zostały z najwyższą starannością. Wyróżnia je funkcjonalność i optymalny rozkład pomieszczeń pozwalający na indywidualną aranżację wnętrza.

STEAM PARK posiada bardzo wiele atutów. Pierwszym z nich jest unikatowa lokalizacja, jedna z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych na krakowskiej mapie. Bliskie sąsiedztwo ścisłego centrum, stwarza nieograniczone wręcz możliwości korzystania z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej. Rozwinięta w sąsiedztwie infrastruktura ułatwia organizację codziennych obowiązków, a rozwinięta komunikacja pozwala na sprawne poruszanie się po mieście. Filharmonia, opera, teatry, kina, sklepy, ośrodki akademickie, Bulwary Nadwiślańskie oraz Planty – wszystko to mieszkańcy STEAM PARK mają w zasięgu kilkuminutowego spaceru krakowskimi, urokliwymi uliczkami. Plusy lokalizacji czynią STEAM PARK nie tylko doskonałym miejscem do zamieszkania, ale i bardzo dobrym wyborem dla tych, którzy poszukują mieszkania w celach inwestycyjnych.

STEAM PARK to również doskonale zaprojektowana architektura, która w połączeniu ze starannie zaplanowaną zielenią pozwoli mieszkańcom na chwile wytchnienia i prawdziwego odpoczynku. Dzięki temu powstało miejsce wyjątkowe, z dobrą atmosferą, pozwalającą każdego dnia cieszyć się pozytywną energią. STEAM PARK bowiem to park nie tylko z nazwy. Inwestorowi udało się tak zaplanować inwestycję, by bez problemu łączyła zieleń z istniejącą tu historyczną tkanką miejską. Tym, co wyróżnia inwestycję jest 20-arowy park z placem zabaw oraz strefą rekreacyjno-wypoczynkową. Zarówno sam park, jak i zieleń otaczająca budynek zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych praktyk ogrodniczych i wiedzy w zakresie pozytywnego wpływu roślin na człowieka. Spotkamy tu przede wszystkim roślinność posiadającą wyjątkowe właściwości oczyszczające powietrze. Bezpieczeństwo i wygodę mieszkańców gwarantuje zamknięty dziedziniec oraz całodobowa ochrona z portierem i monitoringiem. Całość koncepcji dopełnia wielostanowiskowy garaż podziemny oraz zewnętrzne miejsca postojowe.

Status inwestycji:
Budowa zakończona, gotowe mieszkania

Adres:
ul. Rakowicka 22d, Kraków

Kontakt:
Tomasz Laskiewicz
Tel: 12 422 44 44
Tel: +48 604 959 832
E-mail:[email protected]

Natalia Myśków
Tel: 12 422 44 44
Tel: +48 728 387 375
E-mail:[email protected]

Karol Janusz
Tel: 12 422 44 44
Tel: +48 535 256 065
E-mail:[email protected]

Strona inwestycji: https://bryksy.pl/inwestycja/steam-park-etap-ii
Strona dewelopera: https://bryksy.pl

Fan Page: https://www.facebook.com/bryksy/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.