Strzelnica LCS w Lublinie

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Strzelnica LCS w Lublinie

Materiał informacyjny

Strzelnica LCS w Lublinie to nowoczesny i komfortowy obiekt strzelecki mieszący się w Lubelskim Centrum Strzeleckim przy ul. Metalurgicznej 3.

LCS to pasja i doświadczenie. Przeszkoliliśmy już tysiące osób i przeprowadziliśmy dziesiątki imprez, nie tylko amatorskich strzelanek ale i profesjonalnych zawodów strzeleckich, które przyciągają zawodników z całej Polski.

Pierwsza wizyta na strzelnicy może Cię przerażać ale z nami nie masz się czego bać. Nasza kadra instruktorów to ludzie z powołaniem i zaangażowaniem do strzelectwa. Każdy z nas pamięta jak to jest wejścia pierwszy raz do „jaskini zła”. Dlatego możesz liczyć na naszą cierpliwość i życzliwość w pierwszych krokach na strzeleckiej ścieżce ku doskonałości.

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie szkolenia strzeleckiego oraz obsługi imprez, zarówno klientom indywidualnym, firmom jak i szkołom.

Dysponujemy dwiema niezależnymi osiami strzeleckimi i dwiema salami szkoleniowymi. Jednorazowo możemy pomieścić do 50 osób. Mamy gotowe scenariusze na imprezy grupowe i przejrzystą ofertę dla klientów indywidualnych. Jeśli w naszej ofercie nie znajdziesz tego co Cię interesuje, przygotujemy zakres strzelania zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Tylko u nas zarezerwujesz termin wygodnie online, sprawdzisz dostępną broń i wybierzesz z czego postrzelasz.


Szczegóły oferty znajdziesz na:
https://lcs.lublin.pl

Jeśli nie znajdziesz tego czego szukasz zadzwoń lub napisz:
+48 720 811 820
info@lcs.lublin.pl

ZAPRASZAMY!

Strzelnica LCS Lubelskie Centrum Strzeleckie
ul. Metalurgiczna 3
Lublin
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.