Sukcesy w halach, na pływalni i na kortach. Aktywnie w regionie

Czytaj dalej
Fot. archiwum
Krzysztof Marczyk

Sukcesy w halach, na pływalni i na kortach. Aktywnie w regionie

Krzysztof Marczyk

Zawodnicy z regionu, w różnych dyscyplinach i kategoriach wiekowych mocno zaznaczyli swoją obecność w kolejnych imprezach sportowych.

Pięcioosobowa drużyna Mastersów ze Szczecinka uczestniczyła w 9. Mistrzostwach Złotowa w pływaniu. Do rywalizacji, prócz ekipy ze Szczecinka, przystąpili także pływacy z Koszalina, Bydgoszczy, Torunia, Piły i Złotowa. Mastersi ze Szczecinka zdobyli łącznie 14 medali w tym 6 złotych, 6 srebrnych i 2 brązowe. Kolejne zawody z udziałem zawodników z regionu odbędą się w maju w Toruniu.

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Marczyk

W Głosie Koszalińskim pracuję od 2012 roku, najpierw na stanowisku dziennikarza sportowego. Teraz zajmuję się głównie edukacją, ekologią, inwestycjami oraz różnego rodzaju interwencjami i sygnałami od czytelników.


W wolnym czasie słucham muzyki filmowej i elektronicznej z lat 80. (w stylu Vangelisa, czy Tangerine Dream) pochłaniam książki, głównie polityczno-ekonomiczne, ale reportaże i biografie też lubią wpadać w moje ręce. Fascynuje mnie również ogrom kosmosu. Pod jednym warunkiem - jeśli dzieci pozwolą. Dzięki nim najwięcej czasu spędzam teraz w piaskownicach, na huśtawkach i wśród zabawek. Lubię dżem na każdej potrawie oraz pizzę z ananasem.  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.