Tijana Malesević: 10 lat byłam poza domem, chciałam odpocząć

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Pado
Łukasz Pado

Tijana Malesević: 10 lat byłam poza domem, chciałam odpocząć

Łukasz Pado

- Nie obawiam się testów medycznych, czuję się dobrze i nie mam nic do ukrycia - mówi siatkarka Tijana Malesević, przymierzana do gry w Developresie Rzeszów. Serbka wraz z kadrą swojego kraju nieco ponad miesiąc temu sięgnęła po tytuł mistrzyni świata podczas turnieju w Japonii.

Jak to możliwe, że mistrzyni świata nie ma jeszcze klubu?

Tak zdecydowałam. Miałam latem wiele propozycji, ale nie chciałam zaraz po mistrzostwach jechać do klubu, nie mieć możliwości odpoczynku. Chciałam mieć trochę czasu dla siebie, żeby odpocząć. Teraz czuję się dobrze i czuję, że mogę kontynuować moją karierę.

W dalszej części artykułu rozmowa z siatkarką o:

- tym dlaczego była tyle bez klubu

- czy propozycja Developresu jest dla niej interesująca

- znajomych w drużynie Developresu

- jej formie fizycznej

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.