To już ostatnie chwile na oddanie głosu w 56. Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców

Czytaj dalej
know

To już ostatnie chwile na oddanie głosu w 56. Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców

know

Zostały Wam ostatnie chwile, aby zagłosować w 56. Plebiscycie Kuriera Lubelskiego na najpopularniejszych sportowców (seniorów i juniorów), trenerów i drużyny. W piątek zakończymy głosowanie, a ponieważ rywalizacja o zwycięstwo jest bardzo zacięta, to każdy głos się liczy i do ostatniej chwili możliwe są przetasowania na czołowych miejscach.

W rywalizacji seniorów na początku nowego roku prowadzi specjalizujący się w wyścigach samochodowych Paweł Malczak z Automobil Klub Polski, który wczoraj miał 953 głosy. Ale tuż za nim jest taekwondoka Marcin Wronowski z MKS Lewart AGS Lubartów. Za tą dwójką plasują się piłkarz nożny Damian Maleszyk (LKS Tajfun Ostrów Lubelski) oraz kolejny przedstawiciel wyścigów samochodowych, Hubert Maj (Automobil Wschód).

ZOBACZ WYNIKI FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO:

->> TRENER ROKU

->> DRUŻYNA ROKU

->> SPORTOWIEC JUNIOR

->> SPORTOWIEC SENIOR

Wśród juniorów kibice najczęściej głosowali dotychczas na Karola Kręta (UKS Moto-Kart Energetyk Biłgoraj) odnoszącego sukcesy w kartingu. Ale szansy na zwycięstwo nie stracił jeszcze Szymon Ładniak (Automobilklub Wschodni).

W gronie trenerów do niedawna największym poparciem cieszyli się Paweł Lewandowski i Roman Blonka. Ale już w nowym roku na pierwsze miejsce awansował Leszek Grzyb. Do końca więc zapowiada się ciekawa walka o zwycięstwo w klasyfikacji najpopularniejszego trenera.

Szansę na zostanie najpopularniejszą drużyną mają natomiast piłkarki ręczne KMKS Kraśnik. Ale tuż za nimi są biegacze z WW TEAM oraz pięściarze z UKS BEREJ BOXING Lublin.

Swój głos oddajecie za pomocą SMS-ów, a na naszej stronie na bieżąco są aktualizowane wyniki w poszczególnych kategoriach.
Wyniki 56. Plebiscytu ogłosimy 12 stycznia, podczas uroczystego Balu Mistrzów Sportu w Atelia Banquet & Catering Centre. W towarzystwie wyjątkowych gości zapewnimy mnóstwo emocji i świetną zabawę. Wspólnie z nami bawić się będą także trenerzy, działacze i ludzie sportu z całego województwa. Na pewno więc nie zabraknie dyskusji o tym co kiedyś, i co nas czeka w najbliższych miesiącach.

Zabawę rozpoczniemy o godz. 19.30. Gościem specjalnym będzie dziennikarz telewizji Polsat Marcin Feddek, który poprowadzi całą uroczystość.

Bilety - w cenie 200 zł/osobę - są do nabycia poprzez serwis kupbilecik.pl oraz w redakcji Kuriera Lubelskiego przy Krakowskim Przedmieściu 10 (w godz. 10-16). Zapewnimy wykwintne menu i szampańską zabawę. Bal na pewno okaże się niezapomnianym przeżyciem i miło spędzonym czasem.

know

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.