Tomasz Mikulicz

Tour de Białystok po dwóch etapach. PiS sonduje białostoczan

Stanisława Korolkiewicz (z mikrofonem) chciała, by miasto zrezygnowało, jak stwierdziła, z łgarskiego logo Fot. Archiwum Stanisława Korolkiewicz (z mikrofonem) chciała, by miasto zrezygnowało, jak stwierdziła, z łgarskiego logo
Tomasz Mikulicz

Za nami pierwsze konsultacje do przyszłorocznego budżetu. Radni PiS chcieli spytać, na co miasto powinno wydać pieniądze. O ile na Jaroszówce spotkanie było bardzo owocne, to na osiedlu Mickiewicza konkretów było jak na lekarstwo.

Sześć lat temu na pomniku Bohaterów Ziemi Białostockiej grupa mieszkańców zamontowała napis „Bóg, honor, ojczyzna”. A stojący na gnieździe orzeł zyskał koronę.

- Powinna być ona widoczna, dlatego trzeba ją podświetlić! - mówiła Stanisława Korolkiewicz.

Przyszła w poniedziałek do Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki, gdzie odbyło się pierwsze z sześciu spotkań, na które w październiku zaprasza mieszkańców PiS. Radni tej partii chcą spytać nas, na co powinny być wydane pieniądze w przyszłorocznym budżecie.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.