Gabriela Bogaczyk

Tuż po porodzie wyglądają jak milion dolarów? To tylko ściema

Zdjęcie Kasi Bigos wykonała fotografka Dominika Cuda. Rozpoczyna ono kampanię „Fake off” Fot. screen z instagrama Kasi Bigos Zdjęcie Kasi Bigos wykonała fotografka Dominika Cuda. Rozpoczyna ono kampanię „Fake off”
Gabriela Bogaczyk

Ogromne poruszenie wywołało zdjęcie, na którym miesiąc po porodzie pokazała się znana trenerka fitness Kasia Bigos. To pretekst do rozmowy na temat presji społecznej w kwestii idealnego ciała młodych mam.

Nie chcę być idealna, chcę być sobą, dobrą, normalną mamą - z za dużym, workowatym brzuchem, który wynosił przez dziewięć miesięcy ukochane dziecko. Są na świecie ważniejsze sprawy niż idealna figura, zwłaszcza kiedy decydujemy się na dziecko, a wraz z nim na ogromne zmiany w głowie, ciele i sercu. Mój przekaz w tej kampanii jest prosty i jasny - mamuśki dajmy sobie czas - pisze Katarzyna Bigos na swoim blogu „Fitness w wielkim mieście”.

W artykule piszemy o tym jak kobiety nieświadomie dają się uwieść złudzeniom i nierealistycznym oczekiwaniom. Zapominają, że są czymś więcej niż ciałem.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Gabriela Bogaczyk

Komentarze

2
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

bbb

Ja bez problemu rozliczam się od kliku lat na podatnik.info. Ściągnąłem sobie już program na kompa, ale można też online. Jest najłatwiejszy w obsłudze.

moda

PIT-11 jest ławo rozliczyć na podatnik.info., bo można przepisać dane bezpośrednio z kartki od pracodawcy do formularza na stronie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.