Uczniowie powitali wiosnę na... sportowo

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Mariusz Kapała

Uczniowie powitali wiosnę na... sportowo

Mariusz Kapała

Adrian Graczyk podnosi 140 kg. Jest uczniem Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego, który wspólnie ze stowarzyszeniem „Zielona Góro zacznij biegać” zorganizował wczoraj imprezę sportową „Pobiegnij na wagary”.

Wzięli w niej udział gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. W programie znalazły się zawody Strong Manów, bieg na 3 km (wystartowało ponad 60 uczniów), rowerowy tor przeszkód, piknik z futbolistami, koncert zespołów młodzieżowych. Jak podkreślali uczniowie taka forma powitania wiosny bardzo im odpowiada. Lepsze to niż wałęsanie się po mieście.
Przedszkolaki przebrane w kolorowe stroje witały wiosnę na deptaku.

Mariusz Kapała

Jestem dziennikarzem, fotoreporterem Gazety Lubuskiej. Rejestruje i opisuje wszelkie tematy społeczne, kulturalne i sportowe. Sprawy, które są interesujące i ważne dla mieszkańców regionu. W Gazecie Lubuskiej pracuje od 2003 roku. Przez te wszystkie lata dokumentowałem istotne wydarzenia lokalne jak i krajowe. Spotykam się z wieloma ciekawymi ludźmi. Obserwuje jak zmienia się nasz region. Wydarzenia te ważne i mniej istotne zarejestrowane na fotografiach są prze zemnie opisane i zarchiwizowane. Jest to niewątpliwie bogactwo i ślad historii, w której uczestniczę.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.