VOTLMAX - Dajemy moc

Czytaj dalej
.

VOTLMAX - Dajemy moc

.

Posiadamy bogate doświadczenie w branży. Montujemy instalacje fotowoltaiczne dla domów i firm. Doradzamy najlepsze rozwiązania dla klienta:


Posiadasz firmę, dom albo gospodarstwo rolne?

Zasileni Słońcem to kompleksowa oferta instalacji fotowoltaicznej.
Jeżeli chcesz być niezależny energetycznie od dostawców energii to oferta Voltmax Zasileni Słońcem jest dla Ciebie. Nie jesteśmy jedynie pośrednikami - nasza oferta to kompleksowa obsługa każdej inwestycji - od audytu lokalizacji po odbiór techniczny i serwis pogwarancyjny.

Audyt docelowej lokalizacji połączony z doradztwem
Specjaliści Voltmax przyjadą do Ciebie i przeprowadzą audyt docelowej lokalizacji. W razie wątpliwości służymy doradztwem.

Szczegółowa wycena paneli oraz kosztów instalacji
W oparciu o audyt szybko wycenimy ostateczne koszty, które poniesiesz. Dzięki temu nie zaskoczą Cię później dodatkowe koszty.

Pomoc w finansowaniu i pozyskaniu dotacji
Raty, leasing, dotacja czy ulga termomodernizacyjna - pomagamy we wszystkich formalnościach, a Ty oszczędzasz czas i pieniądze.

Mój Prąd
Dotacja 5000 zł
Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej możesz skorzystać z Państwowego wsparcia i otrzymać 5000 zł dotacji. W ramach kompleksowej obsługi firma Voltmax załatwi za Was wszystkie formalności i pomoże skorzystać ze środków przeznaczonych dla właścicieli paneli fotowoltaicznych.

Program Czyste Powietrze - uzyskaj 5000 zł dotacji
Poprzez swoje uproszczone zasady daje powszechną dostępność dofinansowania. Warunkiem otrzymania dotacji na mikroinstalację fotowoltaiczną w ramach Czystego Powietrza jest likwidacja źródła ciepła na paliwo stałe oraz zakup i montaż nowego źródła ciepła, którego wymagania techniczne zostały określone w Programie. Jest to ciekawa propozycja dla osób, które chcą zmienić swoje stare piece na ekologiczne i energooszczędne.
Prognoza czasu rozpatrywania wniosków to zaledwie 30 dni. Ważnym warunkiem jest informacja o tym, że dotacja nie jest przeznaczona dla domów nowo wybudowanych.

Profesjonalny montaż instalacji przez doświadczony zespół
Posiadamy doświadczenie i rozległe kompetencje w branży elektrycznej, dzięki czemu montaż przebiega szybko i bezproblemowo.

Przygotowanie instalacji do pracy oraz niezbędny odbiór techniczny
Gotowa instalacja wymaga odbioru technicznego oraz podłączenia do sieci dystrybucyjnej. Wszystkim w Twoim imieniu zajmą się nasi specjaliści.

Gwarancja oraz niezbędny serwis instalacji
Voltmax gwarantuje najwyższą jakość paneli oraz elementów instalacji. Możesz być spokojny o niezakłóconą pracę Twojej fotowoltaiki.


Zapraszamy

al. Wincentego Witosa 16
20-315 Lublin
Tel. 533 375 735
FB
https://zasilenisloncem.pl/

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.