Wicepremier Jarosław Gowin poparł lokalnych kandydatów w Golubiu-Dobrzyniu

Czytaj dalej
Fot. Marek Szawdyn
Karolina Rokitnicka

Wicepremier Jarosław Gowin poparł lokalnych kandydatów w Golubiu-Dobrzyniu

Karolina Rokitnicka

KWW Porozumienie Samorządowe – Czas Dobrych Gospodarzy i Zgoda dla Powiatu podczas swojej zamkniętej konwencji zaprezentował swoich kandydatów do czterech samorządów.

Obecny na konwencji wicepremier Jarosław Gowin przekonywał, że w Polsce zachodzą pozytywne zmiany, że rodziny nie są pozostawione same sobie, że jest bezpiecznie, a przez to też atrakcyjnie dla turystów.

- W Unii Europejskiej jesteśmy liderem tempa rozwoju gospodarczego. Można byłoby zrobić jeszcze więcej, gdyśmy w Warszawie mieli partnerów w postaci samorządów. Nie liczą się partie, a ludzie – dobrzy gospodarze – deklarował wicepremier.

Zarówno wicepremier, jak i posłanka Iwona Michałek, deklarowali chęć współpracy i pomocy dla powiatu. Więcej w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym oraz przygotowywaniem relacji czy przeprowadzaniem interwencji w sprawach ważnych dla Czytelników. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura oraz politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie niezgłębione, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, podczas których przygotowuję informacje o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się tworzyć informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.