Zapraszamy na Bal Mistrzów Sportu Kuriera Lubelskiego

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Kaczanowski
Krzysztof Nowacki

Zapraszamy na Bal Mistrzów Sportu Kuriera Lubelskiego

Krzysztof Nowacki

12 stycznia, podczas Balu Mistrzów Sportu Kuriera Lubelskiego, ogłosimy wyniki 56. Plebiscytu. W Balu mogą uczestniczyć także Czytelnicy Kuriera.

Bale organizowane przy okazji Plebiscytów Kuriera Lubelskiego są najczęściej jedyną okazją do spotkania się jednego dnia całego środowiska sportowego.

Nigdy więc nie brakuje tematów do rozmów, a wyśmienita zabawa przeciąga się do samego rana.

Zobacz też: Gala Mistrzów Sportu 2017. Przemysław Krajewski z Azotów Puławy zwycięzcą

Podczas styczniowego Balu gościć będziemy sportowców, którzy w mijającym roku odnosili największe sukcesy, ale również zawodników, którzy w przeszłości swoimi wynikami dostarczyli nam niezapomnianych emocji.

ZOBACZ WYNIKI FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO:

->> TRENER ROKU

->> DRUŻYNA ROKU

->> SPORTOWIEC JUNIOR

->> SPORTOWIEC SENIOR

Wspólnie z nami bawić się będą także trenerzy, działacze i ludzie sportu z całego województwa. Na pewno więc nie zabraknie dyskusji o tym co kiedyś, i co nas czeka w najbliższych miesiącach.

W tym roku także Wy, Czytelnicy, możecie uczestniczyć w tym święcie lubelskiego sportu. W piątek, 12 stycznia 2018 roku, zapraszamy na wielki finał 56. Plebiscytu Kuriera Lubelskiego w gościnne progi Atelia Banquet & Catering Centre, przy al. Warszawskiej 175 A.

Zabawę rozpoczniemy o godz. 19.30. Gościem specjalnym będzie dziennikarz telewizji Polsat Marcin Feddek, który poprowadzi całą uroczystość.

Bilety, w cenie 200 zł za osobę, są do nabycia poprzez serwis kupbilecik.pl oraz w redakcji Kuriera Lubelskiego przy Krakowskim Przedmieściu 10 (w godz. 10-16). Zapewnimy wykwintne menu i szampańską zabawę. Bal na pewno okaże się niezapomnianym przeżyciem i miło spędzonym czasem.

Uroczysty Bal rozpocznie się od części oficjalnej, podczas której dokonamy podsumowania mijających 12 miesięcy. Wyróżnimy najlepszych oraz najpopularniejszych sportowców województwa lubelskiego w 2017 roku.

Oprócz zwycięzców w głosowaniu kibiców (na najpopularniejszych seniorów, juniorów, trenerów i drużyny) oraz tradycyjnej plebiscytowej dziesiątki, którą w tym roku wybierze wyłącznie kapituła złożona z ludzi sportu, podczas uroczystości przyznamy również dodatkowe wyróżnienia, za sport młodzieżowy, sport niepełnosprawnych, a także dla najlepszego trenera.

Całe wydarzenie ubarwią występy artystyczne.

Po tej części zaprosimy gości do zabawy. Gwarantujemy wyjątkową atmosferę oraz dania ciepłe, zimne przekąski i napoje.

W głosowaniu kibiców na najpopularniejszych sportowców, trenerów i drużyny, trwa etap wojewódzki.

PARTNERZY:

Krzysztof Nowacki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.