Dorota Abramowicz

Zbrodnie z Archiwum X. Zabójca z nożem czekał pod domem

Morderca uderzył w pierś młodego mieszkańca Słupska z taką siłą, że złamał się nóż. Zakrwawione ostrze znaleziono w miejscu zbrodni, na rękojeść dwa Fot. Archiwum policji Morderca uderzył w pierś młodego mieszkańca Słupska z taką siłą, że złamał się nóż. Zakrwawione ostrze znaleziono w miejscu zbrodni, na rękojeść dwa tygodnie później natknęły się dzieci, bawiące się pod sąsiednim blokiem
Dorota Abramowicz

Tylko na Pomorzu 130 zbrodni nie doczekało się rozwiązania i ukarania winnych. Śledztwa wznawiają policjanci z Archiwum X. Tym razem szukają zabójcy 21-letniego Jarosława P. ze Słupska. Zadziornego niedoszłego piłkarza, który z sercem przeciętym nożem konał na rękach zrozpaczonej matki.

Była ciepła noc 31 maja 1993 roku. W wielu blokach przy ul. Królowej Jadwigi w Słupsku otwarte były na noc okna. Choć było już bardzo późno, w jednym z mieszkań bloku numer 6 samotna kobieta czekała na syna Jarka.

Ponoć zawsze, kiedy syn nie wracał po godzinie 22, jego mama siadała w oknie i go wyglądała. Wtedy też, choć było już po północy, nie mogła spać.

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dorota Abramowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.