ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE W CENTRUM WROCŁAWIA

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE W CENTRUM WROCŁAWIA

Materiał informacyjny

W obrębie placu Grunwaldzkiego znajduje się nowa inwestycja dewelopera INKOM S.A. Gdańska 1 to wyjątkowa lokalizacja. Budynek powstaje w otoczeniu pełnej infrastruktury. Komunikacja miejska dociera tu z każdej części Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo stanowią biurowce i uczelnie z akademikami. Architektura wpisująca się w historyczny obszar dzielnicy wygląda reprezentacyjnie. Takie mieszkanie to nie wydatek lecz inwestycja.

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE W CENTRUM WROCŁAWIA

KORZYSTAJ Z FUNKCJONALNEJ PRZESTRZENI

Przy Gdańskiej 1 powstaje 62 mieszkania od 27 do 65 m². Wszystkie mają niewielkie balkony lub tarasy. Parter stanowią lokale usługowe. Dwa piętra podziemne zajmuje garaż, w którym zaprojektowano komórki lokatorskie i miejsce do przechowywania rowerów.

Dla wygody mieszkańców i inwestorów budynek wyposażony został w praktyczne współczesne rozwiązania. Każde mieszkanie posiada bezkluczowy system dostępu za pomocą kart magnetycznych. Na parterze ulokowano skrytki, w których kurierzy zostawią paczki podczas nieobecności lokatorów. Inteligentna winda sama kieruje się w dół po otwarciu drzwi do klatki schodowej.

WYSOKA JAKOŚĆ ŻYCIA DZIĘKI PEŁNEJ INFRASTRUKTURZE

Stara dzielnica z ugruntowanym zapleczem infrastrukturalnym to miejsce, w którym dobrze jest mieszkać. Wszystkie codzienne sprawy wygodnie można zorganizować bez samochodu. Tramwajem dojazd do starego miasta zajmuje około 10 minut. Przystanki znajdują się tuż obok. Najbliższe otoczenie Gdańskiej 1 jest kameralne. Choć okolica jest wyjątkowo ruchliwa i tętni życiem, na miejscu panuje przyjemny spokój.

NASZ PRZEKAZ DLA MIASTA

Budynek przy Gdańskiej 1 uzupełnia zabudowę północnej części placu Grunwaldzkiego. Neutralną architekturę wyróżnia detal. Charakterystyczny element stanowi mural zaprojektowany na dwóch ślepych ścianach budynku przez wrocławskiego artystę Dawida Celka. Obraz to romantyczna opowieść o spotkaniu ludzi, pięknym Wrocławiu, Odrze i Śródmieściu.

WWW.INKOMSA.PL

T: 668040915
T: 603374394
F: 71 79 85 083
E: [email protected]

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE W CENTRUM WROCŁAWIA
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.