Jacek Wójcik

Znakomite otwarcie sezonu młodych wolniaków z ZKS Koszalin w Polanowie

Znakomite otwarcie sezonu młodych wolniaków z ZKS Koszalin w Polanowie
Jacek Wójcik

Wojewódzka Olimpiada Dzieci i Młodzieży w Polanowie była pierwszą w sezonie 2019 imprezą w zapasach w stylu wolnym w regionie. W zawodach uczestniczyły dzieci z roczników 2008-2009 oraz młodzicy i młodziczki (roczniki 2005-2007) z dziesięciu klubów województwa (ponad 140 zawodników).

Najsilniejszą ekipę wystawił ZKS Koszalin, zdecydowanie wygrywając punktację drużynową (156 pkt). Zadowolenia z występu podopiecznych nie ukrywał trener Dawid Kret. - To najlepszy występ w historii klubu. Nie pamiętam, by ktokolwiek i kiedykolwiek w takiej imprezie osiągnął takie rezultaty. W grupie dzieci na 10 kategorii wagowych chłopców wygraliśmy aż osiem!

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jacek Wójcik

W dziale sportowym Głosu Koszalińskiego pracuję od prawie 30. lat. Od ponad dziesięciu także z aparatem fotograficznym w ręku. 


 


Sport w wydaniu lokalnym to bez cienia wątpliwości jedna z moich pasji. Nie tylko te najpopularniejsze dyscypliny, jak piłka nożna czy koszykówka. Lekkoatletyka, kolarstwo, snooker - to dyscypliny które mogą oglądać godzinami. 


 


Wolny czas lubię spędzić z książką (szerokie spektrum - historyczne, fantastyka, biografie, kryminał też), przy ciekawym filmie/serialu albo w wirtualnym świecie gier komputerowych. Muzyka - elektroniczna (na czele z nieodżałowanym Vangelisem), filmowa (z równie nieodżałowanym Ennio Morricone), rock (tak do końca lat 80.). Urlop najlepiej w miejscu, w którym nigdy wcześniej nie byłem  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.