Marzena Sutryk

Znany z telewizji tropiciel zboczeńców był w Koszalinie. Łowca pedofilów zorganizował u nas swoją kolejną akcję

Znany z telewizji tropiciel zboczeńców był w Koszalinie. Łowca pedofilów zorganizował u nas swoją kolejną akcję Fot. Pixabay.com
Marzena Sutryk

Słynny tropiciel pedofilów z Wrocławia doprowadził do zatrzymania przez policję z Koszalina 29-latka, który umówił się przez internet na seks z 13-latką. Zatrzymany usłyszał już prokuratorski zarzut.

Bohater telewizyjnego serialu dokumentalnego Krzysztof Dymkowski organizuje prowokacje, które mają podstawowy cel - zatrzymywanie przez policję mężczyzn ze skłonnościami pedofilskimi. Zazwyczaj on sam (podając się za nastolatkę) albo przy pomocy znajomych organizuje zasadzkę biorąc udział w różnego rodzaju czatach internetowych.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.