Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Czytaj dalej
Fot. nafets/Pixabay
Grażyna Mazurek

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Grażyna Mazurek

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum 27 stycznia 2016 r.

Stanisław z Pomorska

- Nie rozumiem jak można twierdzić tak, jak Józef z Zielonej Góry w Forum Czytelników („GL” z 27 stycznia 2016 r.), że nie chciałby otrzymać narządu przeszczepionego od osoby której nie znosi, że wolałby umrzeć. Tak można rozważać tylko teoretycznie. Gdyby ten pan czekał naprawdę np. na przeszczep nerki, to w ten sposób by nie mówił.

Irena z Winnego Grodu

- Uważam, że tężnie trzeba zrobić w parku za amfiteatrem. Tam by była lepsza lokalizacja niż w Parku Tysiąclecia, gdzie trzeba będzie drzewa wycinać.

Stenia z Zielonej Góry

- Jestem za tym by straż miejską zlikwidować i te pieniądze przeznaczyć na policję, bo moim zdaniem, ze straży nie ma żadnego pożytku („Gdy strażnicy grzeszą i nikt ich nie sprawdza” - „GL” z 27 stycznia 2016 r.).

Paweł z ul. Ptasiej

- Opowiadam się za istnieniem i rozszerzeniem uprawnień zielonogórskiej straży miejskiej. Postuluję, by również pracowali w soboty.

Janusz W. zielonogórzanin

- Trzykrotnie korzystałem z pomocy straży miejskiej i spotkałem się z ich pozytywnym działaniem. Jestem za ich utrzymaniem - pod warunkiem, że będą zajmowali się rzeczami, które do nich należą, głównie dotyczącymi porządków, bo teren miasta jest rozległy i taka straż jest potrzebna. A policja niech się zajmuje poważniejszymi sprawami.

Franciszek z Zielonej Góry

- Odnośnie likwidacji straży miejskiej. W pełni popieram stanowisko radnych, którzy są za utrzymaniem straży. W każdej formacji jakieś błędy się zdarzają, to tylko są ludzie. Przejęcie przez policję obowiązków straży miejskiej, nie poprawi sytuacji, tylko ją pogorszy. Tak uważam. Najłatwiej - zlikwidować.

Grażyna Mazurek

Dziennikarz działu łączności z Czytelnikami

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.