Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
(GM)

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

(GM)

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum w środę, 24 lutego 2016 r.

Zielonogórzanin:
- Na parkingu przed Palmiarnią stoi całe mnóstwo samochodów. Ale zmieściłoby się tam jeszcze więcej aut, gdyby kierowcy lepiej, dokładniej parkowali z myślą o innych, nie tylko o sobie. Uważam, że sytuację rozwiązałoby zaznaczenie białymi pasami, namalowanie miejsc parkingowych.

Mieszkaniec Zielonej Góry:
- Odnośnie spowalniaczy na zielonogórskich ulicach o których wspomina czytelnik Józef w „Forum Czytelników” z 24. 02.2016 r. Zbadano, że samochody jadąc wolniej bardziej zanieczyszczają środowisko. Należy zatem naprawdę solidnie przyjrzeć się tym „garbom” na ulicach i ocenić, gdzie one naprawdę są niezbędne i czy faktycznie poprawiają bezpieczeństwo użytkowników drogi.

Ewa z Ochli:
- Bardzo się cieszę, że po połączeniu Ochli z Zieloną Górą autobusy MZK kursują częściej i bilety są tańsze niż były wcześniej. Dla mnie to spora oszczędność w domowym budżecie i lepsza, sprawniejsza komunikacja. Innych korzyści specjalnie nie widzę.

Zygmunt z Zielonej Góry:
- Nie chce mi się słuchać radiowej jedynki ani oglądać telewizyjnej jedynki i dwójki - tak zieje z nich jadem. Cztery lata mam z głowy. Do czego to doszło, żeby wierzyć ubekom, choć wiadomo, jak oni potrafili przeinaczać fakty i szkalować niewinnych ludzi. Nikt nie jest prorokiem we własnym kraju - ale to do czego u nas dochodzi, to już przekracza wszelkie granice, żeby tak podle potraktować naszego bohatera narodowego. To tylko w naszym kraju jest możliwe. Cała zagranica nie może się temu nadziwić.

Magda, zielonogórzanka:
- Zespół Bajm z Beatą Kozidrak dając w tym roku 30 koncertów w Polsce ma zarobić 1,5 mln zł. A podobno nasi artyści narzekają na finanse. Ale jak widać nie wszyscy („Beata Kozidrak zarobi ponad milion w rok” - „GL” z 23 lutego 2016 r.).

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.